„Dvě třetiny to byl naprosto vyrovnaný zápas ve vysokém tempu. Soupeř začal tlakem, my jsme ho ustáli, následně se hra začala vyrovnávat. Druhou třetinu jsme měli více ze hry. A i když jsme dvakrát inkasovali, tak stále jsme byli v utkání,“ popsal průběh duelu Jiří Raszka, trenér AZ Havířov.

Karvinští fotbalisté i s novou posilou podlehli ve druhém přípravném zápase na Slovensku v sobotu Žilině 0:3.
OBRAZEM: Kruté porážce v Žilině nezabránila ani nová posila Karviné z Ghany

Jeho svěřenci po čtyřiceti minutách prohrávali 1:3, po přestávce snížili na 2:3. „Třetí třetinu začneme dobře, využijeme přesilovku, tým žil! Jenže pak přijde zkrat, kdy za minutu a půl prohrajeme utkání. Absolutně si to nedokážu vysvětlit. Za minutu jsme ztratili vše, na čem jsme čtyřicet minut pracovali,“ nevěřícně kroutil hlavou kouč Jiří Raszka po páté porážce v řadě za sebou.

Havířov zůstal v tabulce čtvrtý a v příštím kole ho čeká další těžký soupeř, ve středu 8. února nastoupí na ledě druhé Kopřivnice.

Zápas 45. kola extraligy hokejistů Mladá Boleslav - Vítkovice Ridera 2:3. Fotogalerie je z utkání prosincového 32. kola v Ostravar Aréně Vítkovice - Mladá Boleslav 5:2.
Velký obrat Vítkovic: první gól juniora Prčíka na ledě Bruslařů byl za tři body!

II. hokejová liga, skupina Východ - 35. kolo:

Hokej Vyškov - AZ Havířov 8:2 (1:0, 2:1, 5:1)

Branky a nahrávky: 15. Popelka (Janeček, Tomajko), 26. Popelka (Luža, Žižka), 35. Komínek (Kořenek), 44. Mikulík (Čuřík), 45. Kořenek, 45. Popelka, 45. Komínek (Štefka, Holemý), 50. Žižka (Komínek) – 25. Mrva (Kratochvil, Apolenář), 42. Kunc (Kratochvil, Spratek). Rozhodčí: Vaněk – Bubela, Čelechovský. Vyloučení: 5:8. Využití: 3:2. Diváci: 241. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 3:1, 3:2, 8:2.

AZ Havířov: Štipčák (45. Šindelka) – Hudec, Kolarz, Kunc, Havlík, Ščurek, Mrowiec – Mrva, Spratek, Kratochvíl, Antoníček, Ćmiel, Pawliczek, Apolenář, Haas, Pastor, Tvrdý, Pavlík, Middleton. Trenér: Jiří Raszka.