S favoritem odehráli vyrovnanou první třetinu, pak už jim síly chyběly. „Jihlava přijela velmi dobře připravena. Vlastně jsme čtyřicet minut tahali za kratší konec provazu," přiznal jeden z koučů AZetu Jan Daneček starší.

Domácím svitla naděje, když snížili na 1:2, jenže vzápětí inkasovali na 1:3, a zbytek zápasu si hosté rutinérsky pohlídali.

AZ Havířov – Dukla Jihlava 2:4 (0:0, 1:3, 1:1)

Branky a nahrávky: 34. Pechanec (Sztefek), 52. Maruna (Jiránek) – 22. Zeman (Melenovský, Mocek), 25. Prokš (Seman, Semorád), 35. Prokš (Seman), 42. Melenovský (Vysloužil, Zeman). Rozhodčí: Přikryl – Lukš, Toman. Vyloučení: 1:1. Bez využití. Diváci: 2 142.

Havířov: L. Daneček (40. Matoušek) – Matějíček, Foltýn, Pastor, Graca, Repe, Bezuška, Lenďák, Bahounek – Jiránek, Maruna, Fořt – Kurovský, Hlinka, Šedivý – Sztefek, Pechanec, Tomi – Jakúbek, Šlahař, Klimša. Trenéři: Daneček a Potěšil.