Kolo před koncem mají na druhou Studénku nedostižitelný náskok čtyř bodů. „Oddechli jsme si. V posledním kole si do Uničova pojedeme už jen zahrát a nemusíme se stresovat, jak to dopadne. Bez ohledu na výsledek jsme vítězi soutěže a splnili jsme si náš prvotní cíl," poznamenal předseda orlovského klubu Daniel Marosz.

O tom, zdali se povede naplnit i cíl číslo 2, tedy uspět v kvalifikaci o druhou ligu, o tom už nebude rozhodovat Orlová sama. „Čekáme, co nám řeknou na svazu. Jako vítěz Moravskoslezské ligy máme hrát s vítězem společné ligy Zlínského a Olomouckého kraje, což by měla být Velká Bíteš, ale tam se má ještě hrát play-off," informoval Marosz.

Jenže! Původní termín kvalifikačních bojů měl odstartovat až 26. března, ovšem svazové orgány termín posunuly už na 11. března. Necitlivě tak zasáhly do programu krajských lig. „Naši soupeři to pravděpodobně nestihnou tak rychle odehrát. V pondělí se nám mají ozvat ze svazu a rozhodnout, jestli kvalifikaci budeme muset podstoupit, anebo ne," hlásil v neděli Marosz.

Vážení čtenáři, Deník na svém webu nemusí zveřejňovat celý obsah novin a celé znění všech článků. Ucelené zpravodajství z regionu, domova i zahraničí, kultury a sportu, a také rubriky zábavy, osobní inzerce nebo speciální přílohy najdete v tištěném vydání Deníku nebo ve zlevněné předplacené internetové verzi.
Aplikaci e-paper (elektronické vydání novin) najdete ve spodní části těchto webových stránek. Po připojení si tak můžete Deník v plném znění přečíst kdykoliv a kdekoliv na počítači nebo mobilním zařízení. Stránky i jednotlivé články můžete tisknout nebo archivovat.