Nyní byste mohl prozradit, co jste hráčům vytýkal bezprostředně po zápase a co se vůbec v kabině dělo?

To vám pochopitelně říkat nebudu, jelikož to jsou interní záležitosti (úsměv). Určitě jsme ale dnes měli na to podat daleko lepší výkon.

Výkon hráčů vás tedy zklamal…

Víte, mrzí mě jedna věc, a sice ta, že jsme schopni sehrát proti daleko silnějšímu Brnu kvalitní zápas, podat disciplinovaný výkon a když jej máme potvrdit v hodně důležitém utkání, a důležitém i pro fanoušky, tady v Karviné, tak zklameme na celé čáře.

Takže jste dnes měli na to vyhrát?

Pochopitelně. Dnes nevyhrál lepší, ale řekl bych šťastnější tým. Karviná začala velmi dobře, zatlačila nás a zaslouženě vedla, ale my jsme jí k tomu hodně pomohli. Pak domácí jen čekali na naši chybu, mohli bránit a my jsme si až v poslední třetině vytvořili tlak a čisté šance. Bohužel jsme je opět neproměnili.

Mohl hrát roli fakt, že brankář Marek Volf loni v Orlové působil a vaše kluky dostatečně zná?

Roli to hrát mohlo v tom, že se Marek mohl na zápas více vyhecovat, ale nebylo to rozhodující. Naši hráči zase znají jeho a jak ukázala druhá polovina zápasu, šance na to alespoň vyrovnat tam byly.

Výsledek tedy pro vás není příznivý. Co bude dál? Nepoznamená to mančaft psychicky?

Musíme poctivě pracovat. Kluci jsou schopni podat kvalitní výkon, když si na ledě budou plnit to, co mají a když nebudou hledat něco, co do hokeje nepatří. To se dnes nedělo a proto jsme prohráli.