Nejprve změřili síly s Popradem, který v nervózním utkání porazili po samostatných nájezdech. „Bylo tam hodně nepřesností. Ve druhé třetině jsme zaspali začátek, rychle jsme inkasovali a byli pod tlakem. Postupně jsme ale srovnali hru i skóre. Důležité bylo, že jsme začali hrát do těla,“ pochvaloval si trenér Havířova Jiří Režnar.

Ještě v 57. minutě vedli domácí 3:2 a kontrolovali dění na hrací ploše. „Bohužel jsme udělali zbytečnou hrubku v útočném pásmu, kterou soupeř potrestal. Prodloužení a nájezdy, to už je spíš takový vabank,“ komentoval zajímavý závěr utkání trenér Havířova.

AZ Residomo Havířov – HK Poprad 4:3 sn (1:0, 0:2, 2:1 – 0:0)

Branky a nahrávky: 17. Seman (Maruna, Ševěček), 42. Kafka (Pořízek), 49. Chroboček (Pořízek), rozh. náj. Maruna – 23. Abdul (Martančík, Zagrapan), 25. Bondra (Abdul, Zagrapan), 57. z tr. stř. Bondra. Rozhodčí: Fiala, Šutara – Čaja, Gančarčík. Vyloučení: 5:6. Využití: 0:1.

Havířov: Bláha – Dudek, Luža, Ševěček, Matai, Chalupa, Korím, Mrowiec, Chroboček – Seman, Kotala, Veselý – Maruna, Haas, Bednář – Kafka, Pořízek, Pawliczek – Macuh, Cihlář, Bambula.

Hokejisté Havířova proti Novým Zámkům.

V dalším zápase hostili Havířované Nové Zámky. Ty se sice ujaly vedení, ale pak už na ledě kraloval Havířov, který pobavil přítomné diváky. Je vidět, že trenér Režnar umí pracovat s mladými hráči. Za dobu jeho působení se výkonnostně posunuli.

„Hráli jsme tak, jak jsme chtěli - aktivně, důrazně a využívali jsme šance. Měli jsme trochu zmatky v obranném pásmu, ale taky je to tím, že hodně trénujeme kondici a teprve příští týden začneme pracovat na součinnosti. Jinak jsem ale spokojen, konečně to začíná vypadat přibližně tak, jak bychom rádi hráli. Škoda jen zranění Kuby Kotaly,“ hodnotil utkání Jiří Režnar. 

AZ Residomo Havířov – Mikron Nové Zámky 5:1 (0:1, 3:0, 2:0)

Branky a nahrávky: 22. Haas (Bednář, Maruna), 28. Haas (Juhász, Matai), 38. Macuh (Luža, Matoušek), 55. Veselý, 59. Bednář (Matai) – 4. Rogoň (Bajtek). Rozhodčí: Trombík, Mikula – Konvička, Hranoš. Vyloučení: 2:3. Bez využití.

Havířov: Matoušek – Dudek, Luža, Šendera, Matai, Chalupa, Korím, Mrowiec – Seman, Kotala, Veselý – Maruna, Haas, Bednář – Kafka, Pořízek, Juhász – Macuh, Cihlář, Bambula – Chroboček.