Ti se v poslední době herně i výsledkově zvedli, ale v Ostravě narazili. Na úvodní gól Seidlera ještě dokázali odpovědět brankou M. Kasperlíka, ale to bylo zároveň i naposled, co se radovali z gólu.

Jeden z karvinských trenérů Josef Štoudek viděl utkání takto: „Poruba je silné mužstvo a konečný výsledek je pro nás ještě lichotivý. První dvě třetiny jsme odehráli opravdu špatně, až ta poslední byla asi adekvátní, ale to už byl výsledek jasný. Porubský gólman předvedl skvělý výkon. Domácím přeji, ať se jim daří v play-off."

RT Torax Poruba – SK Karviná 6:1 (3:1, 2:0, 1:0)

Branky a nahrávky: 2. Seidler (Stejskal), 15. Stejskal (Seidler, Vrána), 16. Malý (Kilnar, Zachar), 29. Ballner (Sedlář), 33. Stejskal (Seidler), 57. Kilnar (Zachar) – 10. M. Kasperlík (O. Kasperlík, Černý). Rozhodčí: Koziol – Rychlý, Gančarčík. Vyloučení: 2:7. Využití: 1:0. Diváci: 300.

Karviná: Gleich – Javín, Černín, Malík, Deutsch, Graca, Křibík, Trnený – M. Kasperlík, O. Kasperlík, Grygar – Vyčesaný, Foltyn, Juhász – Václavík, Chomič, Logunovs – Vlček. Trenéři: Hulva, Štoudek a Zemánek.