Ta měla na programu druhý ročník, do něhož se přihlásilo pět karvinských týmů. „Loni byly čtyři, teď přibyl Gympl v čele s panem ředitelem Milošem Kučerou. Věříme, že se soutěž bude dál rozšiřovat,“ vyjádřil přání organizátor soutěže Martin Kurz.

Po skončení základní části následovali play off čtyř prvních týmů, kde překvapil právě karvinský Gympl, který přehrál Bizony 2:1 na zápasy a dostal se do finále. Stejným poměrem vyřadili Staří Bejci karvinské Staré Město. Ve finále se už projevila zkušenost Starých Bejků, kteří nedali Gymplu šanci. V boji o třetí místo uspělo Staré Město.

Zápas mezi Starým Městem a Bizony (v bílém) rozhodl o třetím místu pro Staré Město. Druhý skončil Gympl a první Staří Bejci.Zdroj: Michal Chadim

„Pro příští ročník však budeme muset regulovat starty mladých hráčů, kteří hokej ještě aktivně hrají. Naše soutěž je primárně určena amatérům, veteránům a hobíkům,“ upozornil Kurz.

VÝSLEDKY

Finále: Staří Bejci – Gympl 7:3, Gympl – Staří Bejci 3:7

O 3. místo: Bizoni – Staré Město 7:1, Staré Město – Bizoni 5:1, Bizoni – Staré Město 0:3

Semifinále: Staré Město – Staří Bejci 3:2, Staří Bejci – Staré Město 6:4, Staré Město – Staří Bejci 4:6, Bizoni – Gympl 4:2, Gympl – Bizoni 13:4, Bizoni – Gympl 1:2.