Pro všechny byl připraven program nejprve v tělocvičně, kde děti fitness trenérka Katka Štěpandová provedla základy suché přípravy a zahrála si s nimi různé hry.

Po této rozcvičce se děti přesunuly do šatny, kde se za pomoci rodičů a domácích starších žáků převlékly do bruslí a helem a vydali se na ledovou plochu. Tam už je kromě trenérů a mladších žáků českotěšínského klubu, kteří na jedné třetině hráli minihokej, čekali také hráči HC Wolves Český Těšín.

Děti byly rozděleny do několika skupinek a postupně se prostřídaly na stanovištích, kde si vyzkoušely střelbu na branku, slalom, přetahování lanem a mnoho dalšího.

Na závěr tréninku na ledové ploše bylo pro děti připraveno ještě jedno překvapení - přijel je podpořit nynější hráč extraligových Vítkovic Jan Výtisk, který s nimi po skončení akce také debatoval, fotil se, podepisoval a dlouho odpovídal na zvídavé dotazy nejen dospělých, ale hlavně dětí, které se s přibývajícím časem začaly méně a méně ostýchat a ptaly se na mnoho zajímavých otázek.

Českotěšínská akce pro malé hokejisty.