Pento Most – HbK Karviná 7:2 (3:1, 2:0, 2:1)

Karvinští přijeli do Mostu bez jedné kompletní útočné řady a prakticky celý zápas hráli vyrovnanou partii. Za stavu 1:1 poslali rozhodčí nesprávně hosty do oslabení za příliš mnoho hráčů na hrací ploše, domácí z přesilovky vytěžili gól, u něhož neměl čisté svědomí brankář D. Vašek.

Oběma gólmanům se o víkendu moc nedařilo, pustili góly, které by měli chytat. Karvinští bojovali, ale selhali střelecky.

Branky a nahrávky: 8. Hulín (Kypet), 11. Málek (Čížek), 15. Valenta (Gremlica), 21. Koudelka, 25. Kypet (Gremlica), 43. Božek (Málek, Chytrý), 44. Čížek (Kypet) – 9. Wróbel (Konečný), 38. Wróbel (Řehůřek, Konečný). Rozhodčí: Diblík, Gráca, vyloučení: 7:3, využití: 1:0, diváci: 39.

Elba Ústí n. L. – HbK Karviná 5:1 (1:0, 1:0, 3:1)

Smůlovaté utkání odehráli Karvinští také v Ústí nad Labem. Tady už dostal příležitost zachytat si od začátku Tomáš Gill. Karviná opět bojovala ze všech sil a zápas nebyl vůbec rozhodnutý ještě pět minut před koncem. Po různých odrazech a tečích však v koncovce zápasu HbK inkasoval hned třikrát, takže výsledek zase vypadá jednoznačně, ačkoliv průběh střetnutí představoval pravý opak.

„Doufáme, že jsme si smůlu už vybrali a hned o víkendu to napravíme. Porážky k hokejbalu patří, teď se musíme dobře připravit na Letohrad a Jihlavu, což jsou týmy, nad kterými se dá rozhodně vyhrát," burcoval už Martin Pala své svěřence na nejbližší soupeře, kteří do Karviné přijedou v sobotu (Letohrad 17 hodin) a v neděli (Jihlava 13 hodin).

Branky a nahrávky: 2. Baxa (Horáček, Šilinek), 19. Kváš (Horáček, Baxa), 40. Růžička (Štěpánek, Kotlík), 44. Jirava (Horáček), 45. Baxa (Gottfried, Horáček) – 39. Wróbel. Rozhodčí: Horský, Vokurka, vyloučení: 9:9, využití: 2:0, oslabení: 0:1, diváci: 51.


#flash|https://g.denik.cz/73/83/denik_tisk.swf|500|115|denik_tisk#