Strážníci Městské policie Orlová vyjeli prověřit oznámení PČR o napadání osob v ulici P. Cinfra. V domě nalezli strážníci dva bratry, občany Orlové (2002 a 2007), kdy jeden z nich měl zraněnou ruku. Již při vstupu do domu si strážníci všimli stop krve na zemi a na schodišti. Zraněný mladík strážníkům sdělil, že jej bodl nožem jeden z nájemníků bydlících v domě.

Mělo se jednat o občana Orlové (2004). Zraněný mladík měl drobnou řeznou ránu na ruce, ale ošetření odmítl. Strážníkům sdělil, že viděl z okna, jak se jeho bratr fyzicky napadá s dalším mladíkem, vyběhl tedy ven před dům a oba mladíky od sebe odtrhl.

V tu chvíli agresor zakřičel, že ho zabije a vběhl do domu. Po chvíli vyběhl s nožem v ruce a napadl staršího z bratrů, který mu nůž z ruky vytrhl a odhodil. Poté agresor z místa utekl směrem ke Starému náměstí. Strážníci propátrali okolí a agresora našli na Meteoru.

Strážníci převezli útočníka na místo napadení a na místo přivolali Policii ČR, které celou věc i pachatele předali k dalšímu šetření pro podezření ze spáchání několika trestných činů.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT: Schváleno. Karviná chce koupit Karvinské moře, jaké budou podmínky

Zdroj: Januszek Tomáš