Poslední květnový den se Dominika představila společně s Ewou Farnou na koncertě ve Vendryni, kde měla Ewa jeden ze svých koncertů v rámci letošního Ewa Farna Tour.

„Všechno vzniklo poté, co byla na internetových stranách Ewy Farne vyhlášena soutěž Ewa Tour 2008. Dominika natočila v mateřské školce společně s kamarády video, které v semifinálovém hlasování skončilo na 2 místě, před Libuškou z Olomouce. Třetí skončila Dominika z Polska. Všechny tři si pak ve Vendryni zazpívaly společně s Ewou,“ vysvětlil cestu své dcery na pódium po bok Ewy Farne Jiří Brzóska.

Malá Dominika si se svým pěveckým idolem „střihla“ písničku Měls mě vůbec rád, a její výkon jí vynesl nejlepší hodnocení publika. „Moc mě to překvapilo a mám z toho velkou radost,“ svěřila se malá zpěvačka Dominika.

O tom, že umí dobře zpívat, může přesvědčit pražské publikum na finálovém koncertě celé Eviny Tour, který se koná 17. června v pražském Kongresovém centru.

Pokud se její videoklip bude líbit a dostane do pátku 13. června dostatek hlasů, zazpívá si Dominika jako jedna ze tří finalistů s Evou v Praze. Veškeré informace k soutěži a Ewa Farna Tour 2008 najdete na www.ewafarna.cz/tour.