Deska obsahuje jedenáct premiérových songů, které připravilo, nahrálo a nazpívalo trio Dalibor „Panther“ Halamíček, Roman „Malvin“ Horníček a Martin Sitek. Rockový Grog se Visalajemi vrací k posluchačům na CD nosičích v plné parádě. Album nabízí tvrdý rock stejně jako pomalejší skladby a romantickou rockovou baladu. Prolínají se v nich životní zkušenosti i téma lásky, žen a vztahů.

„Každá skladba má svůj příběh a je v ní kousek každého z nás. Jinak by to ani nešlo,“ říká kytarista Martin Sitek. Dodal, že se kapela snažila vydolovat ze sebe na Visalaje maximum. „Věřím, že se nám to podařilo. Je to čtvrté autorské album Grogu. Je opět o kousek dál, zejména po zvukové stránce, než předešlá CD.“

Malé ochutnávky z chystaného alba mohli fanoušci Grogu slyšet už v minulosti, na některém z koncertů Grogu. Jako celek se ale nové skladby představují v premiéře. Bohumínská kapela chystá křest alba a plánuje, že o skladby z Visalají neochudí ani návštěvníky velkých open air akcí Červencová a Srpnová noc v Bohumíně-Záblatí.

Grog tvoří aktuálně tři členové, albu proto pomohla na svět řada přátel a kamarádů bohumínské kapely. Speciálním hostem Visalají je Adonis Civopulos, mimo jiné bývalý kytarista kapely Věry Špinarové, který dnes působí v kapelách Legendy se vrací, a Toto revival. Hudebně i zpěvem přispěli také hudebníci Jan Valuštík s Liborem Sitkem a zpěvačky Veronika Piperková s Veronikou Horníčkovou. „Všichni si od nás zaslouží velké poděkování,“ shodují se jednohlasně členové Grogu.

CD Visalaje lze koupit přímo v centru Bohumína v prodejně L.A.M. v budově kina K3, v Bohumíně-Záblatí v restauraci Sokolovna, v Rock Paradise v Ostravě a v Orlové v prodejně Relax - hudební nástroje.