Koller se představí nejen hity své sólové kariéry, ale zejména to nejlepší, čím se podílel na tvorbě skupiny Lucie. Fanoušky tak čekají hity jako Oheň, Vona říká jo, Medvídek, Sen, Chci zas v tobě spát, Amerika, nebo Šrouby do hlavy.

Dalšími hvězdami budou Marek Ztracený s kapelou, skupiny Sunshine, punkové Buřinky III, či rock´n´rollová vypalovačka Airfare. Dojde ale i na prodloužené devadesátiminutové sety dvou revivalů Tři sestry revival banda a Rammstein revival R+ Member´s club. Mezi hvězdičky je pak zapotřebí jistě započítat ty nejlepší z celorepublikových soutěží vyhledávající mladé talenty. Oba zástupci totiž již mají za sebou řadu vystoupení a úspěchů. Vítězná kapela soutěže Radegast Líheň 2009 – progresivní rock-metalová parta Venefica z Olomouce -například během čtyř let existence se už vypracovala na roli předskokana thrashmetalové legendy Arakain, pražská poprocková parta Bek Ofis zase obráží největší české festivaly a pyšní se druhým místem v soutěži Boom Cup. Historicky poprvé také bude letos moderovat akci skutečná hvězda – pořadatelé se dohodli s bavičem Zdeňkem Izerem, který se mimo jiné představí i ve vlastním vstupu.

Více o Inkubátoru čtěte v Souvisejících článcích

Zřejmě už ani pamětníci a stálí fanoušci festivalu Inkubátor, který příští sobotu oslaví v Havířově desáté narozeniny, nepamatují tak nízkou cenu vstupného, za jakou se letos na akci podívají. Jen 130 korun v předprodejích je skutečnou perlou nejen v historii Inkubátoru, ale i mezi letošními festivaly v celé České republice.

„Právě vzhledem k výročí jsme se rozhodli k takto nízké ceně vstupenek v předprodeji. Ještě více než týden budou moci fanoušci získat lístek za tuto neskutečnou cenu, i na místě ale za velmi rozumných 170 korun,“ vysvětlují pořadatelé z havířovské Viking agency.

Inkubátor startuje v sobotu 13. června ve 13 hodin a předprodej za 130 korun v Infocentrech bude ukončen už ve čtvrtek 11. června. Více k programu na www.festivalinkubator.cz.