Prvním promítaným filmem bude v pátek 2. července česká romantická pohádka Dešťová víla. Promítat se bude, která proběhne na náměstí ČSA v pátek 2. července ve 21 hodin. „Promítání se zúčastní rovněž režisér filmu a těšínský rodák Milan Cieslar společně s představitelem hlavní role Jakubem Gottwaldem,“ uvedli pořadatelé z KaSS Střelnice.

O víkendech do kina pro změnu zavítají premiérové tituly. V současné době je nejsledovanější nové zpracování dobrodružství sherwoodského zbojníka Robina Hooda. Očekávané bude rovněž i pokračování veleúspěšných titulů, jakými jsou již zmíněný Shrek, Iron man, Twilight sága či Predátoři.

Open air projekce – tedy venkovní promítání pod širým nebem budou mít letos dvě výrazné změny. „Vzhledem k rekonstrukci budovy bude přesunuta projekce z areálu Střelnice opět na náměstí ČSA. Druhou změnou bude obohacení o další venkovní projekce, které se uskuteční ve Svibici na parkovišti při ZŠ Slovenská,“ vysvětlují organizátoři akce.

V rámci těchto promítání diváci uvidí oba díly úspěšné letní komedie nejen o víně Bobule a 2Bobule. Mohou dále strávit prázdniny s Mr. Beanem nebo zavítají do Řecka s komedií Můj život v ruinách.

Zkrátka nepřijdou ani malí diváci. Těšit se mohou na Filmásek, který bude prezentovat dětské filmy každou středu. Diváci se mohou setkat se Shrekem, s kamarády ze zoo v Central parku na Madagaskaru i v Africe nebo se schovat na Ztraceném ostrově. Začátky představení vždy v 10 hodin.

Podrobný program promítání naleznete v červnových Těšínských listech, na letácích, plakátech a na internetových stranách kina Central: www.kino-central.cz.