Je po všem. Hlasování skončilo, sečetly se hlasy a už známe výsledky soutěže Deníku „Muzikant regionu.“ Dlouho se zdálo, že se hlasování zadrhlo a že se bude rozhodovat pouze mezi dvěmi nominovanými, ale nakonec se sešla více než stovka hlasovacích lístků. Kdo tedy vyhrál? Hlavní souboj se odehrál mezi karvinskou Malou černou hudbou a bohumínským písničkářem Josefem Pinkasem. A právě jemu poslalo více fanoušků své hlasy, a tudíž se stává vítězem soutěže o Muzikanta regionu. Gratulujeme.

Na došlých hlasovacích kupónech se Josef Pinkas objevil 48krát na první pozici. Malá černá hudba nasbírala 32 prvních míst. Bronzovou příčku obsadila kapela Respekt, jíž 22 jejích fanoušků zařadilo na první místo.

„Bramborová“ medaile připadla tentokrát havířovské skupině Madeins60, která dostala od svých příznivců 12 hlasů.

Špatně si nevedli ani další nominovaní: Wieslaw Farana, kapela Drops a Oldřich Dadok z Lázeňských šviháků, jejich jména se objevovala na přeskáčku na druhých a třetích pozicích hlasovacího kupónu.

Odměnou vítězi je dárkový šek na pět tisíc korun a poukaz na 15tiprocentní slevu v ostravské prodejně muzikant.cz. Interpreti na druhém a třetím místě mohou také nakoupit nástroje a další potřebné věci v prodejně muzikant.cz s desetiprocentní slevou.

Původní článek o soutěži s audioukázkami najdete ZDE