Pod tímto svátečním názvem se již roky skrývá několik filmových představení, která se hrají právě o vánočních prázdninách. Malí i velcí si tak mohou společně užít vánoční volný čas, když je náhodou venku obleva, či naopak mrzne tak, že člověk raději nevystrčí ani nos.

Letos se nadílka, kterou tradičně připravuje Kulturní a společenské středisko Střelnice, koná od pondělka 27. prosince do čtvrtka 30. prosince. „Během těchto dnů mohou návštěvníci Kina Central zhlédnout celkem 4 filmy. V programu jsou animované i hrané filmy a nebude chybět malé překvapení,“ uvedla za pořádající Kulturní a společenské středisko Střelnice Šárka Klimoszová s tím, že o tato sváteční představení je každoročně velký zájem.

První film nadílky, Shrek zvonec a konec, se promítal v pondělí. Na úterní odpoledne 28. prosince, neboť začátky představení jsou šikovně nastaveny na 16. hodinu, se mohou diváci těšit na rodinnou fantasy komedii Kouzelná chůva – velký třesk. U tohoto snímku se jistě pobaví nejen děti, ale i dospělí, kteří si při výchově svých ratolestí někdy sáhnou až na samé dno svých pedagogických schopností.

Středeční odpoledne bude v kině patřit snímku Prckové, kde „hlavní roli“ sehraje barevný kouzelný kámen.

Posledním snímkem letošní Vánoční nadílky pak bude animovaný snímek Princezna a žabák, která je variací na známou pohádku, ve které spanilá princezna políbí žábu, která se promění v krásného prince. Pohádka se bude promítat 30. prosince.