Navíc dorazí i jeho tvůrci, kteří si po projekci budou s diváky o filmu povídat. Dvě speciální filmové projekce poběž v kině Ex (v MěDK) ve středu 11. března. 

Ilustrační foto.
Seřezat, zm..a jednoho. Takto by se Karviňáci vypořádali s balkonovými zloději

“Od 17 uvedeme 64minutovou verzi nazvanou "V síti: Za školou”, která je určena divákům od 12 let věku a problematiku přibližuje optikou vhodnou i pro mladší diváky. Tuto projekci rozhodně doporučujeme rodičům dětí a teenagerům od 12 let,” říká vedoucí karvinských kin Jakub Gajdica.

Od 19 hodin se pak bude promítat celovečerní verze filmu V síti, jež ale není přístupná osobám mladším 15 let. Po skončení obou projekcí bude probíhat beseda s herečkou Sabinou Dlouhou a členy filmového štábu Karlem Maříkem a Adamem Hříbalem.

Pod tímto unikátním projektem je podepsán známý dokumentarista Vít Klusák a jeho kolegyně Barbora Chalupová, kteří v neobvyklém experimentu ukazují nebezpečí, jež na děti číhají ve virtuálním světě a bezprecedentním způsobem demaskují metody a chovaní tzv. “predárorů”, tj. dospělých, kteří děti na internetu (a někdy i mimo něj) zneužívají. 

Kvůli koronaviru se po rouškách a respirátorech v lékárnách jen zaprášilo.
Firmy na Karvinsku zvyšují opatření, aby zabránily šíření koronaviru
V českotěšínské galerii Půda vystavují portréty členové SPAG – Silesian Photo Art Group.
V českotěšínské galerii Půda je k vidění unikátní výstava