Hlavními hvězdami budou legendární kapely Stromboli a Arakain. Moderátorem bude ostřílený Dr. Riff. Program v parku Adama Sikory začíná ve 14 hodin, kdy se na pódiu objeví těšínská kapela RUR Group v čele s charismatickým zpěvákem Normanem Powerem. Muzikanti rozehřejí obecenstvo pro další velká jména festivalu, kterým je česká metalová legenda Arakain.

„Kapela zahraje hity, ale i nové skladby z připravovaného alba," avizují organizátoři. Čerstvý rockový vítr přinese mladá skupina The Atavists, která svou tvorbu označuje za surfstoner rock. Jde o čtyřčlenný hudební projekt balancující na pomezí blues, stoner-rocku a vlivů surfových kapel z 60. let. Po dlouhé době se pak splní sen mnoha rockových fanoušků kapely Stromboli. Po dlouho očekávaném vydání nového alba Fiat Lux vyráží kapela na několik málo koncertů a jeden z nich se uskuteční právě v Českém Těšíně.

Stromboli.

Nepřekonatelný kytarista Michal Pavlíček a hlas Báry Basikové připomenou kvality této české hudební legendy. Jako třešnička na dortu s hutnou energetickou polevou a nepřehlédnutelným lídrem a zpěvákem Karlem Heřmanem festival zakončí ambiciózní Čankišou. Hudba Čankišou s výraznou dechovou a rytmickou sekcí, založená na energii, přímo svádí k tanci a to bez rozdílu věku.