Kromě přednášek zaměřených na sebepoznání, alternativní medicínu, ezoteriku a zdravý životní styl nabízí akce i prodej léčivých kamenů, bylin, tematicky zaměřené literatury či ochutnávku speciálních čajů.

„Dorazili jsme hlavně ze zvědavosti, prohlédnout si nabídku prodejců. Zašli jsme ale i na pár netradičních přednášek. Manžela pak úplně pohltilo povídání o energii skryté ve stromech, kamenech a vodě. Asi brzy vyrazíme na nějakou pořádnou túru do přírody,“ popsala s úsměvem Petra Jurčíková, která na festival dorazila s celou rodinou.

Probuzená ženskost

Několik návštěvnic přilála také sobotní ukázka speciálního tantrického cvičení Mohendžodáro, které pracuje se ženským tělem a sexuální energií.

Podle lektorky Jany Šťávové, která se cvičení s exotickým názvem věnuje již 10 let, podporuje tento druh jógy samotnou ženskost a spokojenost.

„Jedná se o speciální jógové cvičení, které hodně pracuje s pánevním dnem a sexuální energií. V dnešní uspěchané době se díky němu mohou ženy všeho věku ponořit do vlastního těla a prostřednictvím lekcí se naučit lépe vyrovnávat s problémy a jistým způsobem si uzdravit i život,“ přiblížila tantrické cvičení lektorka.