Pro návštěvníky je připraveno přes padesát barevných a černobílých formátově větších snímků. Již samotné názvy obrazů jako Loď přistává, Neklidné moře, Vstup na pláž, Lodní lano, Ledové ozdoby, Dva modely, Tanečnice, Jablko v rozpacích, Stud či S květinou na dlani napovídají o pestrosti vystavených děl. Ke zhlédnutí jsou krajiny, květiny, moře ve své divoké kráse, ženy a dívky a mnoho dalších poutavých záběrů.

„Fotografování je mým celoživotním koníčkem. Věnuji se mu přes padesát pět roků. Dlouhá léta jsem byl členem havířovského fotoklubu. Právě toto období patří mezi nejvýznamnější v mé tvůrčí činnosti. Velmi rád na něj vzpomínám. Jinak třiatřicet roků jsem pracoval v podzemí při těžbě černého uhlí. Nyní jako důchodce dále rozšiřuji sbírku svých foto prací,“ přiblížil svou životní dráhu Ludvík Wolf. O výstavě se pochvalně vyjádřil i předseda havířovského fotoklubu Jaroslav Hrachovec. Autorovu tvorbu uvedl známý regionální fotograf Josef Válek.

Výstava potrvá do 27. května. Otevřena je v pondělí až pátek od 14. do 18. hodiny. Mimo tuto dobu zpřístupní expozici pracovník informací.