Až neuvěřitelné je, že jedna z maminek před čtyřmi lety ve stejný den porodila své první dítě. „Sami si to nedokážeme vysvětlit, že si nadělujeme pod stromeček takhle krásné dárky. Je to takové zvláštní. Syn Patrik byl neplánované dítě, ale jeden z termínů byl právě 24. prosinec. Eliška zase pro změnu byla plánovaná, ale měla se narodit až 10. ledna. Prostě to tak z nějakého důvodu všechno vyšlo,“ řekla maminka Zlata Camfrlová.

V této rodině se 24. prosince nadělují dárečky už od samého rána. „Je to tak, že dopoledne slavíme narozeniny, samozřejmě nechybí velký dort a dárečky. Večer pak naděluje Ježíšek. Určitě bychom nikdy nedopustili, aby si děti připadaly, že jsou nějak ochuzené jak o oslavu, tak o nadílku. Od příštího roku bude jen dárečků a radosti mnohem víc,“ dodala Camfrlová.

Druhá šťastná rodička měla plánovaný termín na čtvrtý leden, ale porodní bolesti přišly nečekaně rychle. „Najednou mi odešla plodová voda a musím říct, že nás jen tak tak stačila dovézt do nemocnice sanitka. Jen nás trochu mrzí, že manžel nemohl jet s námi záchrankou a než dorazil z Petřvaldu, byla malá na světě,“ řekla druhá maminka Stanislava Novotná.

I na první a druhý svátek vánoční měli na porodním oddělení napilno. Na svět přišli celkem čtyři novorozenci. Dva chlapečci a dvě holčičky.