Přihlášení členové Deník Klubu čtou vše bez omezení.
Chci předplatné
ZMĚNIT REGION
Zavřít mapu

Iva Haghofer

redaktorka

archiv I. Haghofer

Vždycky jsem žila tak nějak na hraně. Nejdřív jen jako blíženec, o kterých se říká, že jsou dvojí osobností skrytou v jednom člověku. Již třicet let tak žiji doslova. Na hranici dvou zdánlivě odlišných zemí, které pojí společná historie. Posledních deset let jsou mi oba státy, Česká republika a Rakousko, domovem. I díky manželovi.

archiv I. Haghofer

Do Deníku Rovnost jsem nastoupila už před deseti lety. Skvělým učitelem, který mi tehdy věřil a dal mi šanci, byl Michal Šupálek. Člověk, kterého si obrovsky vážím a obdivuji ho. Díky němu umím, co umím. Pro práci novináře totiž jen chuť a um psát nestačí. Člověk musí být diplomatický, ale zároveň i nesmlouvavý.

archiv I. Haghofer

Zpočátku jsem byla na pochybách. Co dám regionu a co vlastně může dát region mně? Zjistila jsem, že v něm žijí úžasní a srdeční lidé, kteří se jen tak něčeho nezaleknou a jsou odhodlaní bojovat. Je mi ctí, že jsem měla možnost se s nimi potkat. Upřímně si vážím, že se z některých z nich stali mí přátelé.

Petr Uher

Možná jsem naivní, ale stále věřím ohrané frázi, že pravda zvítězí nad lží a láska nad nenávistí. Zásadní je pro mě podávat nezkreslené informace ze zpravodajství a vždy dát stejný prostor všem zúčastněným. Jsem ráda, mohu-li pomoci v dobré věci, nebo mohu-li osvětlit problém, se kterým si mnoho lidí neví rady.

archiv I. Haghofer

Volný čas trávím se svými třemi fantastickými parťáky. Manželem a našimi dvěma divochy. V zimě řádíme na sjezdovkách na lyžích, v létě pak vyrážíme do hor na túry. Baví nás poznávat nové kraje, nové chutě a užívat si jeden druhého. Jsme knihomolové, milovníci adrenalinu, ale i lenošení u filmů a hudby.

< Předchozí
1 z 5
Další >

Nejnovější články redaktora:


Napište zprávu redaktorovi:

Potvrzuji, že odesláním tohoto formuláře vyjadřuji svůj souhlas s Všeobecnými smluvními podmínkami a beru na vědomí tyto Zásady zpracování osobních údajů společnosti VLTAVA LABE MEDIA a.s. („VLM“).

Seznamte se s šéfredaktory Deníků jižní Moravy:

Prozkoumejte jiný region ČR: