Přihlášení členové Deník Klubu čtou vše bez omezení.
Chci předplatné
ZMĚNIT REGION
Zavřít mapu

Denisa Krejčí

redaktorka

Deník/Denisa Krejčí

Chvíli po tom, co jsem dokončila studium na Střední škole obchodu a služeb v Jihlavě (teď OZS Jihlava), kde jsem se věnovala fotografování, se mi ozval tehdejší šéfredaktor Pelhřimovského deníku s nabídkou práce. Po pár dnech, kdy jsem si vyzkoušela napsat nějaké kratší články, jsme se domluvili a já do redakce zmíněného Deníku nastoupila.

Deník/Denisa Krejčí

Od té doby uplynulo zhruba pět a půl roku. Mnohé se za tu dobu ale změnilo. Ze začátku jsem psala krátké zprávy, většinou se jednalo o kulturní akce, které se v okrese konaly. Postupem času jsem dostávala za úkol psát větší články a také jsem se naučila pracovat v programu, kam jsme články i s ostatními redaktory sami zalamovali.

Deník/Denisa Krejčí

Příjemné na této práci bylo a stále je, že se podívám na spoustu zajímavých míst, kam bych normálně nezamířila, dostanu se na řadu akcí a také poznám spoustu lidí, kteří jsou buď známí, nebo jsou vcelku obyčejní, ale za to dělají neobyčejné věci. Díky této práci jsem se tak setkala například se spisovatelem Michalem Vieweghem, Kateřinou Neumannová, Jiřím Suchým, několika rekordmany, viděla hořícího jezdce na koni či bourání mostu na dálnici.

Deník/Denisa Krejčí

V rámci své práce se ráda věnuji tématům z měst, ale i menších obcí, kde vzniká něco nového a zajímavého, co bude sloužit lidem. Ve svých článcích se mimo jiné ráda zmiňuji i o lidech, kteří pomáhají a dělají něco pro druhé či přírodu.

Deník/Denisa Krejčí

Uplynulé měsíce jsem se po práci hodně věnovala přípravám svatby. Samozřejmě jsem si ale našla čas i na odpočinek a relax. Tím je pro mě například tanec, který miluji. Navštěvuji tak lekce latinskoamerických tanců pro ženy. Novou energii ale čerpám i na hodinách jógy, při dobrém filmu, knížce či na koncertě kapely Poletíme.

< Předchozí
1 z 5
Další >

Nejnovější články redaktora:


Napište zprávu redaktorovi:

Potvrzuji, že odesláním tohoto formuláře vyjadřuji svůj souhlas s Všeobecnými smluvními podmínkami a beru na vědomí tyto Zásady zpracování osobních údajů společnosti VLTAVA LABE MEDIA a.s. („VLM“).

Seznamte se s šéfredaktory Deníků Vysočiny:

Prozkoumejte jiný region ČR: