Přihlášení členové Deník Klubu čtou vše bez omezení.
Chci předplatné
ZMĚNIT REGION
Zavřít mapu

Vít Brabec

sportovní redaktor

Deník / VLP Externista

Pocházím z Havlíčkova Brodu, ale díky fotbalu a posléze i budoucí manželce se ze mě stala jihlavská „náplava“. Nestydím se však za to, krajské město nám přirostlo k srdci, jsme tu spokojení. Jihlava je náš domov. V Brabčím hnízdě v Heleníně nás je pět, a rozhodně se tu nenudíme. Jsme akční rodina.

Deník / VLP Externista

Je to už dávno, kdy jsem poprvé vkročil do redakce Deníku. Už to bude, myslím, osmnáct let. A přestože začátky byly hodně složité a bolely, možná nejen mě, ale i čtenáře (smích), jsem rád, že jsem v novinách zakořenil. Od začátku jsem sportovním redaktorem. Po většinu doby okresním, nyní také krajským.

Deník / VLP Externista

Ačkoliv jsem neměl na starost velké mezinárodní či celostátní sportovní akce, a nesetkával se se sportovními „hrdiny“, zážitků mám spoustu. Z nejzvučnějších jmen se mi vybaví Šárka Kašpárková, a přestože jde o ikonu české atletiky, chovala se fantasticky a rozhovor s ní mě hodně bavil.

Deník / VLP Externista

Na začátku jsem měl nejblíže k fotbalu, ale postupně jsem zabředl do všech sportů, které na Jihlavsku jsou. Baví mě dělat rozhovory se sportovci, kteří nejsou tak „profláklí“, ale mají za sebou skvělé úspěchy v „menších“ sportech. A když se článek povede, jsou i vděční. To člověka potěší asi nejvíc.

Deník / VLP Externista

Koníčky jsou jasné. Tím největším je rodina. Volný čas se snažím trávit se dvěma dcerami, synem a manželkou. Stále něco podnikáme. Od mala je nedílnou součástí mého života i fotbal, který stále hraji aktivně. A pokud zdraví dovolí, hrát budu. Hodně mě baví golf a rád si zajdu s kamarády na tenis, nebo florbal.

< Předchozí
1 z 5
Další >

Nejnovější články redaktora:


Napište zprávu redaktorovi:

Potvrzuji, že odesláním tohoto formuláře vyjadřuji svůj souhlas s Všeobecnými smluvními podmínkami a beru na vědomí tyto Zásady zpracování osobních údajů společnosti VLTAVA LABE MEDIA a.s. („VLM“).

Seznamte se s šéfredaktory Deníků Vysočiny:

Prozkoumejte jiný region ČR: