Směrem od Českého Těšína jela dodávka řízená čtyřiadvacetiletým mužem. Ta náhle vjela do prostisměru a střetla se s vozem Škoda Fabia.

Osobní auto končilo v příkopě.

Řidička srážku nepřežila a řidiče dodávky odvezli záchranáři do nemocnice.

Operační středisko záchranné služby obdrželo informaci o střetu osobního vozidla a dodávky tři minuty před půl dvanáctou.

"Čtyřiašedesátiletá žena zůstala zaklíněna v osobním automobilu a vyprošťovat ji museli hasiči. Pacientka byl v bezvědomí, s poruchou srdečního rytmu. Záchranáři ji museli resuscitovat a opakovaně defibrilovat. Postižená však nakonec na místě podlehla svým mnohočetným poraněním. Ošetřeni byli dále tři muži. Se středně těžkým poraněním vyvázl čtyřiadvacetiletý pacient, který utrpěl tržnou ránu v obličeji a zranění v oblasti hrudníku. Třicetiletý muž měl poraněnu hlavu a obličej. Poslední z účastníků nehody byl ošetřen s poraněním dolní končetiny a hrudníku, jednalo se o třiatřicetiletého muže. Tito postižení byli při vědomí a sanitky je transportovaly na chirurgickou ambulanci nemocnice v Karviné," uvedl mluvčí krajské záchranné služby Lukáš Humpl.

Policie nyní vyšetřuje okolnosti tragické nehody.