Muž se zabil při střetu aut Jednu smrt a čtyři těžká zranění přinesl nedělní čelní střet dvou vozidel v Bohumíně. K nehodě došlo u tamního mostu při vjezdu do města. Ve směru od Dolní Lutyně vjížděl do Bohumína vůz značky Renault Megane.

„Ten se čelně střetl s Škodou Felicia. Jedenašedesátiletý řidič felicie utrpěl zranění neslučitelná se životem a na místě zemřel,“ popsal tragédii policejní mluvčí Stanislav Sobol. Spolu s mužem jely vzadu ve voze žena ve věku pětatřicet let a patnáctiletá dívka. Obě utrpěly těžká zranění. Dívku transportovala letecká záchranná služba. Těžká zranění se nevyhnula ani osádce druhého vozu. V něm jeli muži ve věku devětatřicet let spolu s o čtyři roky starším spolujezdcem. Nehoda zasáhla také kolemjedoucí vůz toyota, který řídila třiatřicetiletá žena. Té se ale nestalo nic.

„Vůz měl jen lehce poškozené světlo,“ řekl policejní mluvčí. K nehodě došlo kolem poledne. „Přesné příčiny střetu budeme dále šetřit,“ doplnil Sobol. Ráno, okolo čtvrt na osm se bouralo také v Karviné. „Od základní školy Dělnická vjížděl do křižovatky k hlavní silnici vedoucí od Prioru třiačtyřicetiletý muž s vozem Citroen Xara,“ sdělil k průběhu Sobol. Muž vjel do hlavní silnice, kde ve směru od Prioru přijížděl třiadvacetiletý muž na stroji Kawasaki o obsahu 600 kubíků.

„Motocykl narazil do automobilu. Řidiči automobilu se nic nestalo, motocyklista ale utrpěl komplikovanou zlomeninu kyčle,“ řekl dále policejní mluvčí.