"V pátek 25. listopadu v 16.18 hodIN byla na operační středisko HZS MSK nahlášena dopravní nehoda dvou osobních automobilů, která se stala v Bohumíně, městské části Nový Bohumín. Nehoda si vyžádala celkem dvě zraněné osoby," uvádí mluvčí moravskoslezských hasičů Lukáš Popp. 

Na místo události vyjely jednotky profesionálních hasičů ze stanic Orlová a Bohumín. Spolu s hasiči na místo vyrazili i policisté a záchranná služba.

"Hasiči po příjezdu na místo události zajistili obě vozidla proti požáru a následně začali z jednoho vozidla vyprošťovat, pomocí hydraulického vyprošťovacího nářadí, zaklíněnou osobu. Během pár minut se podařilo hasičům zraněnou osobu z vozu vyprostit, kdy museli rozpínacími kleštěmi odtrhnout levé přední dveře a následně postiženou osobu uložit na připravená nosítka zdravotníků. Zdravotníci si nakonec převzali do péče celkem dvě osoby," pokračuje mluvčí. 

Po odjezdu zdravotníků předali hasiči místo zásahu Policii ČR a vrátili se zpět na svou základnu. Po ukončení šetření příčin nehody byli hasiči opět povoláni zpět na místo události, kde provedli odklizení trosek obou vozidel a závěrečný úklid komunikace.