"Minulý čtvrtek 3. listopadu deset minut před osmou hodinou ranní došlo na křižovatce ulic Křižíkova a Míru ve Frýdku-Místku k dopravní nehodě. Řidič nákladní jízdní soupravy Scania vyjíždějící z areálu firmy Arcellor Mittal Distribution zřejmě nedal přednost nákladnímu vozidlu Multicar jedoucímu po hlavní pozemní komunikaci na ulici Míru ve směru na obec Lískovec. Ke střetu mezi vozidly nedošlo, ale nejspíš vlivem brzdění došlo k převrácení kabiny vozidla Multicar," popsala děj nehody mluvčí morvaskoslezské policie Kateřina Kubzová.

 

Dopravní nehoda, Frýdek-Místek, silnice I/56, 8. listopadu 2022.
VIDEO: Zásah. Náklaďák odhodil ve Frýdku-Místku auto k policejní stanici

Nehodu teď šetří policisté z dopravního inspektorátu Frýdek-Místek. A ti by uvítali i pomoc případných svědků či kamerové záznamy.

"Zjišťují průběh nehodového děje a v souvislosti s tím se obrací na případné svědky, kteří se na místě dopravní nehody nacházeli, případně místem projížděli a mají ve vozidle palubní kameru. Lidé se mohou obrátit na tísňovou linku 158 nebo přímo na policisty dopravního inspektorátu Frýdek-Místek na telefonním čísle 974 732 259. Za případné informace policie veřejnosti děkuje," doplnila mluvčí policie.