"Dnes v ranních hodinách (kolem půl páté) v Českém Těšíně měl 21letý muž při jízdě po místní komunikaci narazit do zaparkovaného vozidla a poté přejet mimo komunikaci na chodník, kde narazil do oplocení pozemku domu. Automobil byl následně odhozen na travnatý pás, kde narazil do stromu. Nehoda se obešla bez zranění osob," popsala událost mluvčí policie Soňa Štětínská.

Policisté následně provedli u řidiče orientační dechovou zkoušku a výsledek byl pozitivní - přístroj vykázal hodnotu přes dvě promile alkoholu v dechu.

Řidič dodávky naboural do stromu, předtím do druhého vozu a do plotu, měl přes 2 promile.Řidič dodávky naboural do stromu, předtím do druhého vozu a do plotu, měl přes 2 promile.Zdroj: Policie ČR

"Muž, kterému policisté zadrželi řidičský průkaz, byl převezen na protialkoholní stanici k vystřízlivění. Celková hmotná škoda je předběžně vyčíslena na 130 000 korun," dodala policejní mluvčí s tím, že případem se dál zabývají policisté dopravního inspektorátu územního odboru Karviná.