Pád 27letého muže ze střechy zaznamenala bezpečnostní kamera. Na záznamu jsou lidé, kteří se k muži seběhli a snažili se mu pomoci. Další lidé muže viděli ještě před pádem. Policisté by s nimi rádi pohovořili, aby mohli případ řádně vyšetřit.

„Neštěstí se stalo v sobotu 22. 3. 2014 krátce před pátou hodinou odpoledne. 27letý muž skočil ze střechy budovy Těšínská tiskárna Český Těšín. Po pádu utrpěl zranění, která nebyla slučitelná se životem. Přes rychlou laickou pomoc a zásah lékařů po několika minutách na místě zemřel. Během prověřování kriminalisté zjistili, že muže před jeho počinem mohlo vidět několik svědků," uvedla ve výzvě policejní mluvčí Zlatuše Viačková.

Policisté především žádají so spolupráci dvě dívky, které před 17. hodinou procházely Štefánikovou ulicí, aby neprodleně kontaktovaly službu kriminální policie a vyšetřování, pracoviště Český Těšín.

„Poté, co mladík ze střechy skočil, přiběhly k němu dvě ženy a jeden muž, kteří mladíkovi začali poskytovat první pomoc. Žádáme i tyto svědky, aby se co nejdříve přihlásili se svým svědectvím," dodala policejní mluvčí s tím, že lidé mohou volat na čísla 974 734 399 nebo služební mobil 601 327 826.

Policie vyzývá osoby na snímcích z kamery, aby se přihlásili na lince 158 nebo na služebně.

Policie vyzývá osoby na snímcích z kamery, aby se přihlásili na lince 158 nebo na služebně.