"Šestatřicetiletá žena byla po kolizi v bezvědomí, první pomoc jí poskytovali svědkové události. Záchranáři zjistili, že utrpěla vážné poranění hlavy a mozku, její stav se jevil jako přímo život ohrožující. Byla jí poskytnuta komplexní přednemocniční neodkladná péče, včetně intubace dýchacích cest a připojení k přístrojem řízené ventilaci. Poté posádka ZZS zajistila ženě transport do ostravské Fakultní nemocnice a předala ji na oddělení urgentního příjmu," informoval o zásahu mluvčí moravskoslezské záchranné služby Lukáš Humpl. 

Kamion narazil do levého boku osobního vozidla, které nárazem se převrátilo na bok. Následně narazilo do svodidla a sjelo ze silničního náspu.

„Řidička (PL) osobního vozidla Mercedes Benz A140 jela po silnici III. třídy ve směru ke křižovatce. Při vjíždění z vedlejší silnice v místní části Koukolná, zřejmě nerespektovala dopravní značení „Dej přednost v jízdě“ a v prostoru křižovatky se střetla s právě projíždějícím kamionem Volvo s přívěsem. U řidiče (CZ) nákladního vozidla bylo dechovou zkouškou vyloučeno požití alkoholu. Škoda na vozidlech a svodidlech byla předběžně vyčíslena na 81 tisíc korun,“ popsala policejní mluvčí Zlatuše Viačková.