Děti se mohou od 1. července do 26. srpna vždy každou středu (mimo středu 8. 7.) těšit na hrané i loutkové pohádky. Chybět nebude ani interaktivní dětský pořad v podobě klaunského vystoupení. Program pro děti začne vždy od 17 hodin. Festival byl zahájen hravým kabaretem divadla Kač-Kač ve středu 1. července.

Hudební nadšence čeká pestrá nabídka koncertů. Ty se uskuteční vždy ve čtvrtek se začátkem v 18 hodin. Jako první se 2. července představí frýdecká kapela Marian 333 se svými pop-rockovými písněmi.
O týden později 9. července zazní akustický pop z Jeseníku v čele s talentovanou zpěvačkou Natálií Rottrovou, která na sebe upozornila v TV soutěži The Voice 2019. Jejich vystoupení doplní akustická divočina Honzy Comara Ražnoka.
Ve čtvrtek 23. července se nadechnete folku. Představí se Petra Göbelová, která ke svému hraní používá nejen kytaru, ale taky looper.
Poslední červencový týden vystoupí ostravská funky&folková hudební formace Heblo.
U ostravských interpretů zůstanou pořadatelé i v srpnu, proto 6. srpna přivítají na zahradě Akordu Tři vykřičníky.
Hudební cyklus zakončí 13. srpna Anna Lukášková & Litera. V případě nepříznivého počasí sledujte webové stránky www.dk-akord.cz a Facebook @Akord Ostrava-Zábřeh, kde budou zveřejňovány aktuální informace o konání dané akce, případně o přesunu do interiéru či na jiný termín.

Projekt je realizován za finanční podpory statutárního města Ostrava a městského obvodu Ostrava-Jih.