Figuruje v něm jako druhá nejlepší Češka za Šárkou Záhrobskou, která je dvanáctá s 270 body.

Kurfürstová se letos představila hned v několika závodech Světového poháru, bodovala ve třech z nich.

Hned první bodový úlovek ve Světovém poháru si připsala v rakouském Reiteralmu. Velmi dobrou jízdou si zajistila postup mezi elitní třicítku a ve druhém kole dojela osmadvacátá, za což získala tři bodíčky.

Výborných 11 bodů do hodnocení Světového poháru pak získala za 20. místo v americkém Aspenu. „Na trať jsem vyrážela s číslem 44 a na náročné, rozbité a fyzicky vyčerpávající trati jsem vybojovala 27. pozici. Ve druhém kole jsem zajela dokonce osmý nejrychlejší čas a posunula se na konečnou dvacátou příčku,“ přiblížila nejlepší bodový úlovek z probíhající sezony Kurfürstová.

V rakouském Lienz pak Kurfürstová navázala na svá předchozí vydařená vystoupení ve Světovém poháru a dojela třiadvacátá. Tím si připsala dalších 8 bodů do hodnocení SP a s celkovým ziskem 22 bodů figuruje nyní na 78. příčce žebříčku.

Kurfürstová si pak v dalším podniku SP, který se konal před týdnem ve Špindlerově Mlýně, střihla i roli spolukomentátorky pro Českou televizi.
Na trati totiž do druhého kola nepostoupila. Částečně i vinou pořadatelů, kteří začali v půli závodu rozbíjet zledovatělou trať krumpáči a lopatami a zanechali v ní díry.

Kromě tří úspěchů ve Světovém poháru si karvinská slalomářka připsala na své konto výstup na stupně vítězů i v závodech nižší úrovně, které se označují jako závody FIS. Ve švédském Tärnaby skončila totiž jednou druhá.