Na první ročník tohoto turnaje se sjelo deset družstev, převážně ze střední Moravy. Mladé hráčky Karviné neodjížděly do Velké n. V. s velkými ambicemi, takže konečné osmé místo je pro ně slušný výsledek a také solidní základ do dalšího házenkářského vývoje. „Děvčata odehrála několik vyrovnaných utkání, což je motivující faktor a příslib do budoucna,“ řekla trenérka Pawlasová.


O lepší umístění připravili Karvinou v duelu s domácím celkem rozhodčí, Sokol ale nezklamal. Porazil Otrokovice B 14:5, slovenskou Brezovou pod Brandlom 9:1, remizoval se Zlínem 4:4 a prohrál se slovenskou Senicí 4:9, Veselím 7:10, Kunovicemi 2:12, Zubřím 5:15, Otrokovicemi A 4:10 a domácí Veličkou 3:6. Jako obvykle na podobných turnajích vynikla karvinská Eliška Pawlasová, nejlepší střelkyně týmu, která se trefila do sítí soupeřů dvaadvacetkrát.


Pořadí turnaje: 1. Otrokovice A, 2. Veselí n. M., 3. Kunovice, 4. Zubří, 5. Zlín, 6. Velká n. V., 7. Senica, 8. Karviná, 9. Brezová p. B., 10. Otrokovice B.


Karviná: Pospíchalová – Kušnírová 2, Wojaczková 4, Pietraszová 12, Frolková, Tiechertová 2, Pawlasová 22, Kovaczová, Bakanová 3, Szotková 1, Chmielová 1, Janků, Plocová 3, Kaletová. Trenéři: manželé Pawlasovi.