II. liga mužů: STM Olomouc – Baník OKD Karviná SCM 30:32 (14:20)


Po výhře v Olomouci, která je na druhém místě tabulky, už mohou karvinští junioři pomalu slavit. Konečně si vybojují postup, aniž by jim v tom bránili představitelé svazu. V důležitém utkání se museli hosté obejít bez „Frýdeckých“ Kružíka a Sliwky, kteří si plnili svoje extraligové povinnosti v Plzni ve skupině o 5.-8. místo.

„K utkání jsme proto povolali Diviše, který hostuje v Hustopečích. Chtěl bych Pepovi poděkovat za ochotu a výkon, kterým přispěl k našemu důležitému vítězství. Je vidět, že hráči, i když momentálně hrají v jiných klubech, mají pořád srdíčko, které bije pro Karvinou. Samozřejmě dík patří i ostatním hráčům, kteří se na palubovce bili jako lvi,“ ocenil výkon svých svěřenců trenér SCM-ky Jaroslav Hudeček.

I. liga st. dorostenců: Gumárny Zubří – Baník OKD Karviná 41:26 (24:14)


Domácí silný ročník, jehož hned šest hráčů si trenér Ivan Hargaš vytáhl k sobě do A týmu, neponechal nic náhodě, nastoupil se všemi svými hráči a výrazně vyhrál. Karviná už dlouho takovou nakládačku nepamatuje, alespoň ne v této kategorii.

I. liga ml. dorostenců: Gumárny Zubří – Baník OKD Karviná 24:29 (10:10)


Karvinští vrátili soupeři podzimní porážku i s úroky. A to hráli bez dvou klíčových hráčů. Hanisch má natržené vazy v kotníku a bude mimo hru ještě čtyři týdny, Pindej se hloupě zranil po tréninku. Shodou okolností se v obou případech jedná o pivoty.

Více informací v zítřejším vydání karvinského Deníku