Sokol Poruba B – Sokol Karviná 24:24 (11:10)

Karvinská děvčata se s domácími hráčkami tahala o každý míč do 11. minuty. To svítil na ukazateli stavu nerozhodný výsledek 6:6. „Přijeli jsme do Ostravy s cílem zahrát si pěknou házenou, protože už nám v soutěži o nic nejde,“ konstatoval vedoucí karvinského družstva Stanislav Feber.

To se Karviné v první půli dařilo. Ve druhé části prvního poločasu si však domácí hráčky, také Sokolky, vytvořily mírný náskok.

Po přestávce Karviná zpřesnila hru a nedovolila domácím utéct na větší než dvougólový rozdíl. Šňůrou čtyř branek dokonce otočila skóre ve svůj prospěch. V té době hrály hostům hlavně spojky. Poruba zabojovala, znovu šla do vedení, ale Hudečková v poslední minutě snížila. Ostravanky měly míč ve svém držení, ale školáckou technickou chybou se o něj připravily a Mrózková zajistila svému týmu alespoň bod.

Karviná: Sztemonová – Sikorová, Hudečková, Mrózková, Strachová, Vaňková, Feberová, Belancová, Wilczynská, Remetančíková, Gurecká, Goralíková.