Pod vedením trenérek Inky Indrákové a Renáty Groborzové zaznamenali Karvinští několik výrazných úspěchů. V kategorii žáků dělaly trenérům a rodičům radost především výsledky dvou nadějných klučinů Tomáš Kozmy a Petra Konopky mladšího, kteří objeli postupně všechny turnaje, pořádané Českým svazem juda i jednotlivými oddíly, které bylo možné absolvovat.


V kategorii starších žáků už třináctiletý Tomáš Kozma přerostl v borce, který ve své váze do 38 kilogramů nachází málokdy přemožitele. Jeho jméno je mezi mladými judisty dobře zaznamenáno a budí respekt. Letos začal vypomáhat i slavnějšímu Baníku Ostrava v soutěži družstev starších žáků. Jeho nejvýraznější výsledky tohoto pololetí jsou první místa na Velkých cenách Olomouce, Ostravy, Slezského poháru v Opavě a Regionu Beskydy. K tomu přidal třetí místo na mezinárodním turnaji v Kroměříži.


Ve šlépějích Tomáše jde další judista Baníku, o rok mladší Petr Konopka. Ten v kategorii mladších žáků ve váze buď do 34 nebo do 38 kilo zaznamenává podobné úspěchy jako jeho oddílový kamarád. V tomto pololetí nabral Petr famózní formu a bodoval na všech prestižních turnajích. Vítězství na turnaji Konam Cup v Ostravě a Velké ceně Mittalu Ostrava, jakož i druhé místo na Velké ceněOlomouce, Ostravy a Třince mu daly zapomenout na Krajský přebor, kde vinou podcenění soupeře přišel o účast na přeborech České republiky.