V Ostravě se konalo 10. kolo ligy dorostu v boxu. Z Karviné zde startovalo pět borců. Čtyři z nich vyhráli a ten pátý nevyhrál proto, že boxoval s jiným Karviňanem.

V kategorii přípravky se představil ve váze do 35 kilogramů Robin Ďatko. S olomouckým Jindrou boxoval celou dobu lišácky a nakonec jej porazil na body. Ve třetím kole dokonce poslal soupeře tvrdým hákem k zemi.


Mezi kadety vybojoval Patrik Velký (do 48 kg) dvě utkání. Nejprve porazil vyborného polského boxera Mofinu z Katowic r.s.c. ve druhém kole, když byl soupeř po přesných úderech dvakrát počítán.


Za dvě hodiny pak Patrik opět porazil dalšího soka, a to Chon-ho China z Opavy ve třech kolech na body. „Patrik absolvoval dva zápasy, protože koncem června bude startovat na ME v boxu kadetů v bulharské Sofii a národní tým potřebuje, aby býl v top formě,“ objasnil trenér karvinských borců Roman Nevrla nezvyklý tah české reprezentace.


Váha do 64 kilogramů měla dvojnásobné karvinské obsazení a los tomu chtěl, že se proti sobě postavili jak Martin Duraj, tak David Šikora. Ve tvrdě vedeném utkání se z vítězství na body radoval nakonec Duraj.


V juniorské kategorii boxoval ve váze do 69 kg Tomáš Sojka. Tomu los přidělil dalšího Poláka – Walcharze a v místy až surovém boji dokázal karvinský borec zvítězit na body.