Turnaj dvojic typu Open bez rozdílu věku a výkonnosti začíná 1. ledna nového roku 2009 a končí až v pátek 16. dubna. O den později proběhne finálový turnaj nejlepších osmi párů.


V případě zájmu zorganizují pořadatelé zvlášť ligu ženských týmů. Startovné do zimní ligy činí 300 Kč, přihlásit se může kdokoliv a to až do 30. prosince letošního roku.


Přihlášky je možno podat osobně nebo mailem na info@beachkarvina.net. V přihlášce je třeba uvést jména+příjmení obou hráčů, turnajovou přezdívku týmu a kontaktní spojení na alespoň jednoho z dvojice.


Hracími dny soutěže bude každá druhá neděle v době od 10 do 12 hodin a každá středa od 20 do 21 hodin v krytých halách v areálu ZŠ Dělnická.
Maximální počet týmů není omezen. Hrát se bude systémem každý s každým na jedno kolo v zápasech podle standardních pravidel beach volejbalu (dva vítězné sety do 21, resp. 15 bodů), po ukončení základní části proběhne 17. dubna jednodenní play off turnaj nejlepších osmi.


Na prize money se rozdělí 80% vybraného startovného, nejlepší celky navíc čekají kvalitní věcné ceny. Další podrobnosti o systému soutěže a placení pronájmu haly se dozvíte na www.liga.beachkarvina.net.