Například v říjnu si závodníci klubu přivezli z Velké ceny Karviné hned devět medailí. Dvě zlaté získali v kategorii benjamínků do 28 kg Martin Kocmánek a v kategorii mladších žáků do 46 kg Tomáš Morcinek. Tři stříbrné pak mezi benjamínky Vojtěch Janásek, Antonín Jarolím a v kategorii starších žaček do 52 kg i Lucie Waloszková.


Čtyři bronzové medaile získali Těšíňané zásluhou benjamínka Josefa Janáska a sourozenců Jakuba a Davida Mecových. Další přidal mezi staršími žáky Jan Gruszka.


Z Olomouce, kde proběhl přebor České republiky starších žákyň, si jediná zástupkyně Lucie Waloszková přivezla deváté místo a spoustu zkušeností.
Posledním podnikem v měsíci říjnu byly mezinárodní závody v polských Pawlowicích. Tam se ale závodníkům Juda DDM moc nedařilo a zůstávali těsně za medailovými posty.


V listopadu si ovšem ze čtyř turnajů přivezli hned sedm medailí. Nejprve se ve Vsetíně konal tradiční Podzimní turnaj juda, kde se nejlépe dařilo Jakubu Bolcovi v kategorii benjamínků do 28 kg a Tomáši Morcinkovi v kategorii mladších žáků do 46 kg. Oba shodně získali bronzové medaile.


Na silně obsazeném turnaji v polském městě Kęty pak Jakub Milo v kategorii benjamínků do 24 kg a Jakub Bolec v kategorii benjamínků do 30 kg přidali další dvě stříbra a na opavském Mistrovství Moravskoslezského kraje benjamínků připojil třetí místo Jan Mitrenga.


Poslední listopadové závody se konaly opět v polských Pawlowicích, kde se podařilo získat dvě bronzové medaile Janu Milovi a znovu Jakubu Bolcovi.
Na prosincovém turnaji O pohár starostky Dobré se nejvíce dařilo Vojtěchu Janáskovi, který v kategorii benjamínků do 27 kg nedal nikomu šanci a po hezkých výkonech celou kategorii vyhrál. Jeho bratr Josef Janásek obsadil v kategorii benjamínků do 30 kg celkově sedmé místo a Jan Gruszka v kategorii starších žáků do 42 kg místo čtvrté. Závodů se zúčastnily necelé dvě stovky dětí.


Stejný počet se sjel do slovenských Vrútek, kde Těšíňané v konkurenci domácích, polských a českých judistů vyválčili dvě stříbrné medaile. Zasloužili se o ně Jan Mitrenga, kterému chyběl nepatrný kousíček k celkovému vítězství a Jan Gruszka.


Na Mikulášském turnaji v Karviné zacinkaly tři cenné kovy. Zlatou medaili v kategorii starších žáků do 42 kg si odvezl Jan Gruszka, stříbrnou v kategorii mladších žáků do 34 kg pak Adam Mitrenga a bronzovou v kategorii mladších žáků do 46 kg Tomáš Morcinek.


Na Vánočním turnaji v Ostravě pak Těšíňané dovršili medailovou sbírku. V kategorii benjamínků do 28 kg získal druhé místo Jakub Bolec a třetí místo přidal Martin Kocmánek. Mezi benjamínky do 30 kg skončil Jan Mitrenga třetí.


Celkem závodníci Juda DDM získali od nového školního roku 31 medailí (5 zlatých, 12 stříbrných a 14 bronzových). Za celý kalendářní rok 2008 to bylo 85 medailí (17 - 37 - 31).