Trenéru Hamrusovi bude chybět dlouhodobě zraněný syn Tomáš a patrně i Bahník, jenž bere antibiotika.


Do hry tak karvinští trenéři pošlou nejspíše Hřebíka, Wislu, Kristiána (odložil operaci kolena) a Sodomku, jenž se přesune z Hladnova, kde hostuje v lize U 18, dále na perimetru budou operovat Šutovský, Čempel, Skopal, Odehnal, nový kapitán Micza, Svěchota a Oswald.


„Věříme ve skvělou atmosféru a podporu diváků. Je to náš poslední domácí zápas v této sezoně v kategorii U 20, několik hráčů družstva navíc věkově končí a plynule přechází k mužům,“ upozornil hlavní kouč Sokola Roman Hamrus.


Hra hostů je založena hlavně na silných pivotech se zkušenostmi z USK, Sparty a dalších pražských klubů. Žižkov hraje tvrdou a důraznou osobku.
„Na to se musíme připravit, ale věřím, že hráči dají do letošního posledního domácího utkání vše. Tenhle tým má skutečně obrovskou šanci něco dokázat, tak ji snad neprohospodaříme,“ vroucně si přeje Roman Hamrus.


Týmu přijdou pomoci z družstva juniorů U 18 i dvě největší opory Oswald a Sodomka, kteří tedy nebudou se svým týmem v Jindřichově Hradci ani Hradci Králové. Navíc Michal Bruncko je na testech v Pardubicích a o jeho dalším učinkování v Sokole Karviná se teprve rozhodne.