Sokol Karviná – Tatran Bohunice 35:24 (16:12)


Domácí hráčky nejprve otočily nepříznivý stav 4:5 na velmi dobrých 12:6, když přesně střílely Kovářová a Klosová. Bohunické házenkářky často útočily středem, což se ukázalo jako nepříliš účinné, nicméně agresivním pojetím hry se stále držely na dohled.


Nástup do druhé části se ale Sokolu nadmíru vydařil. Branková šňůra znamenala navýšení skóre. Začala ji Závacká a protáhla střelecky disponovaná Klosová. Výsledkem bylo vedení Sokola 20:14.


Karviná neměla dost a v dalších patnácti minutách se jí povedla opět branková série, kdy se skóre vyšplhalo ze stavu 26:19 až na 34:21.


„Celé družstvo hrálo bezvadně, od gólmanek Sztemonové a Mottlové až po zakončovatelku Klosovou,“ jásal po utkání trenér Sokola Bohdan Kaluža.
Před zápasem a o přestávce vystoupily se svým programem mladé mažoretky skupiny Michelle Karviná pod vedením Ivy Polákové.


Karviná: Sztemonová, Mottlová – Klosová 14, Kovářová 6, Zavacká 5, Remetančíková 4, Goralíková 3, Hudečková 1, Wilczynská 1, Gurecká 1, Konečná, Strachová. Trenér: Bohdan Kaluža.