Zejména starší dorostenci předvedli excelentní výkon a Zubří přehráli o 11 branek, což se dlouho nestalo. Rovněž posílená juniorka zvítězila ještě v uplynulé sezoně nad extraligovou Bystřicí pod Hostýnem.

I. liga mužů: HCB OKD Karviná jun. – TJ Bystřice p. H. 28:26 (16:12)

Zajímavá bojovná házená, která byla dramatická až do samotného závěru. Domácí nastoupili posilněni sedmi hráči z „A“ týmu. Bylo vidět, že domácí v tomto složení hrají poprvé a proto jim někdy vázla kombinace. Ovšem nechyběla jim nesmírná bojovnost a s tou po zásluze střetnutí vyhráli. Utkání bylo po celých 60 minut vyrovnané a vítězové vedli nejvíce o pět branek. Ovšem ve 44. minutě byl stav 21:21. Závěr patřil HCB, kde střelecky zazářil Radek Sliwka. Nejslabším článkem zápasu byli nepřesní rozhodčí.

Karviná: Adamík, Matuszczyk – Balwas 2, Horňák 2, Sliwka 8/4, Hanisch 1, Pindej, Hanták 4, Vala, Pavlíček 4, Seriš, Lyžwa 3, Monczka 4, Dolák. Trenér: Jaroslav Hudeček.

I. liga staršího dorostu: HCB OKD Karviná – HC Zubří 34:23 (19:7)

Karvinské naděje zejména v prvním poločase podaly bezchybný výkon. Výborná obrana dovolila hostům minimálně skórovat. V útoku předváděli baníkovci pestré kombinace, které byly zakončené z prostoru spojek, pivota nebo obou křídel. Vítězové měli vynikající vstup do utkání, ve 12. minutě vedli 9:4 a o osm minut později 13:6.

Ve druhé části hry, ve 37. minutě, byl stav dokonce 25:10! Pak již domácí nehráli tak pozorně v obraně a dovolili hostujícímu Lukáši Horkému zaznamenat osm branek (v prvním poločase dal jen dvě). Přesto je vítězství pro domácí velice povzbudivé.

Karviná: Matuszczyk, P. Kanaloš – Pecka, Chudoba 6/1, Vengřín 1, Csöllei, Kuchař 7, Dudek 3, Mlotek 5, Michalisko 1, Krahulec 2, Koubek 2, Pindej 5, Hanisch 2. Trenéři: Ludvík Mrkva, Jaroslav Hudeček.

I. liga mladšího dorostu: HCB OKD Karviná – HC Zubří 37:35 (16:15)

Daleko vyrovnanější střetnutí než tomu bylo u staršího dorostu. Je vidět, že hosté mají silnější družstvo než v uplynulé sezoně. Svěřenci Petra Laclavika začali velmi rázně a ve 14. minutě byl stav 9:5, ovšem o osm minut později už 11:12.

Ve druhém poločase si domácí zase vypracovali náskok 26:20, jenže pět minut před koncem hosté vyrovnali na 32:32. Závěr patřil pilným dorostencům Karviné. Střelecky se zaskvěli domácí Adam Niebroj, Jan Užek a David Jensen.

Karviná: Pala, Bartoň – Niebroj 8, Kučo 3, Jiří Užek 1, L. Kanaloš 5, Panlulík 4, Jan Užek 8/5, Poliačik, Mlotek, Lukács, Jensen 8, Borys, Marhous. Trenér: Petr Laclavik.