SC Premium Stonava – Strabag Lubryco Prachatice 3:1 (0:0)

Podle očekávání nejkvalitnější utkání stonavského turnaje bylo velmi vyrovnané. Na obou stranách dominovaly obrany a velmi dobří brankáři. První a v prvním poločase jedinou vážnější šanci Premia spálil v 9. minutě Cieslar, který z dobré pozice těsně minul branku. Poté se více začali prosazovat hosté a vypracovali si několik velmi dobrých brankových příležitostí.

Mezi 16. a 19. minutou měli hosté tři brankové příležitosti, ale brankář Hekera Premium výbornými zákroky podržel. Premium ohrožovalo v prvním poločase branku hostů jen střelami u dálky, se kterými brankář Růna neměl žádný problém.


Ve druhém poločase Premium zvýšilo aktivitu a začalo se více prosazovat. Ve 25. minutě se na levém křídle uvolnil Bahna, ale jeho střelu Růna vyrazil. O dvě minuty později Bahna nádherně uvolnil Kilnara, který udělal kličku brankáři a střelou do prázdné branky dostal Premium do vedení.

Minutu poté mohli hosté vyrovnat, ale tvrdou a umístěnou střelu z přímého kopu brankář Hekera skvěle vyrazil. Obě družstva si posléze vypracovala po jedné brankové příležitosti, ale domácí Cieslar trefil tyč a hostující Raušer nezakončil brejk dva na jednoho.

Skóre se tak změnilo až ve 34. minutě, když Kilnar po signálu z přímého kopu zvýšil na 2:0. O minutu později zahrál nešťastně v pokutovém území rukou Dorozlo a hosté dostali možnost zahrávat pokutový kop. Ten sice brankář Hekera Kupkovi zneškodnil, ale Kupka dokázal vyražený míč dorazit do branky a snížil na 2:1.

V závěru utkání se hosté snažili o vyrovnání, ale to se jim nepodařilo a naopak otevřené obrany využil Súkeník a umístěnou střelou k tyči stanovil konečný výsledek na 3:1.


Branky: 27. a 34. Kilnar, 39. Súkeník – 35. Kupka.

SC Premium Stonava – Bombarďáci Větřní 6:1 (3:1)

Premium od začátku utkání začalo plnit roli favorita. Už ve 3. minutě po nádherném uvolnění a ještě krásnějším zakončení dostal domácí do vedení Bahna a v 8. minutě přidal druhou branku domácích Stachel. V 10. minutě poprvé zahrozili i hosté, ale Hlásenského střela těsně minula domácí branku.

Ve 14. minutě zahráli hosté v pokutovém území rukou a Súkeník z penalty zvýšil na 3:0 pro Premium. Euforie domácích využil v 18. minutě z brejku Hlásenský, který byl tentokrát přesnější a snížil na 3:1.


Hned v úvodu druhého poločasu zakončil krásnou kombinaci domácích na jeden dotek Stachel a zvýšil na 4:1. Poté se nějakou dobu nic vážnějšího neudálo. Rušno začalo být až ve druhé polovině druhého poločasu, když na obou stranách zvonily tyče. Nejprve trefil tyč domácí Stachel a chvíli poté i hostující Homer, ten dokonce dvakrát, když se jeho střela odrazila od jedné tyče do druhé a ven z branky.

Ve 38. minutě měli sympaticky bojující hosté další smůlu, když se Kuzmova dělovka odrazila znovu od tyče Hekerovy branky. V samotném závěru utkání přidalo Premium Súkeníkem a Cieslarem hostům další dvě branky a utkání tak skončilo výsledkem 6:1.

Branky: 8. a 22. Stachel, 14. a 39. Súkeník, 3. Bahna, 40. Cieslar– 18. Hlásenský.