Také druhé kvalifikační kolo plaveckých závodů pro kategorie žáků, které bojovaly o postup na zimní mistrovství Česka, dopadlo pro plavce z Karviné výtečně. V Kopřivnici startovaly z okresu čtyři oddíly. Kromě Kosatek ještě Mládí Orlová, Plavecký klub Bohumín a Slavia Havířov.


Karvinští plavci zabojovali a kromě dobrých výkonů a přebornických titulů si někteří odvezli i reálné šance dostat se v jednotlivých kategoriích právě na Zimní mistrovství ČR, které proběhne v průběhu prosince.


Z karvnských plavců se do této oblastní soutěže probojovali dívky Jana Haasová, Gabriela Krzyžanková, Tereza Bucharová, Gabriela Vašková, Tereza Kodajková, Dominika Onodi, Hana Osifová, Adéla Osuchovská a chlapci Roman Hašek, Radim Vrtělka i Radovan Žáček.


Přeborníkem kraje se stali motýlkářka Hana Osifová, a to hned třikrát na tratích 50, 100 a 200 metrů, Tereza Bucharová, která také třikrát zvítězila na tratích 100 metrů prsa, 100 metrů motýlek a 200 metrů prsa, Gabriela Vašková na trati 200 metrů motýlek a konečně prsař Radim Vrtělka na stovce a dvoustovce.


VÝSLEDKY
Roman Hašek (1995)

4. místo – 200 metrů kraul (2:26.4 min.), 343 bodů
3. místo – 100 m prsa (1:27.7), 287
5. místo – 100 m os. pol. závod (1:19.7), 281
3. místo – 50 m kraul (0:29.1), 381
3. místo – 200 m os. pol. závod (2:49.6), 303
4. místo – 100 m motýlek (1:23.6), 217
3. místo – 200 m prsa (3:11.6), 279
3. místo – 100 m kraul (1:04.9), 367

Radim Vrtělka (1996)
1. místo – 100 m prsa (1:18.7), 397
3. místo – 100 m os. pol. závod (1:15.9), 326
2. místo – 400 m kraul (5:09.9), 347
7. místo – 50 m kraul (0:31.2), 309
3. místo – 200 m os. pol. závod (2:41.2), 352
5. místo – 1500 m kraul (20:29.0), 351
1. místo – 200 m prsa (2:50.2), 397
5. místo – 100 m kraul (1:09.0), 305

Radovan Žáček (1997)
6. místo – 100 m os. pol. závod (1:27.3), 214
7. místo – 50 m kraul (0:33.8), 243


Tereza Bucharová (1996)
2. místo – 200 m kraul (2:30.1), 439
1. místo – 100 m prsa (1:28.0), 402
2. místo – 100 m os. pol. závod (1:19.5), 425
4. místo – 50 m kraul (0:31.5), 432
2. místo – 200 m os. pol. závod (2:51.8), 415
3. místo – 100 m znak (1:22.8), 335
1. místo – 100 m motýlek (1:21.0), 338
1. místo – 200 m prsa (3:10.5), 393
3. místo – 100 m kraul (1:09.5), 429


Jana Haasová (1995)
4. místo – 200 m kraul (2:22.4), 514
3. místo – 100 m os. pol. závod (1:17.4), 460
4. místo – 800 m kraul (10:58.4), 160
2. místo – 50 m kraul (0:29.8), 510
3. místo – 200 m os. pol. závod (2:47.6), 447
3. místo – 400 m kraul (5:11.5), 457
4. místo – 200 m znak (2:49.0), 391
3. místo – 100 m motýlek (1:21.9), 327
3. místo – 100 m kraul (1:05.9), 503

Tereza Kodajková (1997)
4. místo – 200 m kraul (2:36.2), 389
4. místo – 100 m prsa (1:39.8), 275
5. místo – 100 m os. pol. závod (1:24.8), 350
4. místo – 50 m kraul (0:32.7), 386
6. místo – 100 m znak (1:26.8), 291
3. místo – 400 m kraul (5:41.3), 347
5. místo – 100 m motýlek (1:28.2), 262
5. místo – 100 m kraul (1:12.0), 386

Gabriela Krzyžánková (1995)
2. místo – 100 m os. pol. závod (1:16.1), 484
4. místo – 800 m kraul (11:07.3), 400
3. místo – 50 m kraul (0:30.3), 485
2. místo – 200 m os. pol. závod (2:45.4), 466
3. místo – 100 m znak (1:15.1), 449
3. místo – 200 m znak (2:43.2), 435
5. místo – 100 m motýlek (1:27.1), 272
4. místo – 100 m kraul (1:07.4), 470

Dominika Onodi (1997)
7. místo – 200 m kraul (2:46.4), 322
4. místo – 200 m motýlek (3:15.5), 256
8. místo – 100 m os. pol. závod (1:29.2), 301
5. místo – 200 m os. pol. závod (3:05.8), 328
5. místo – 100 m znak (1:26.5), 294
4. místo – 200 m znak (3:03.9), 304
6. místo – 100 m motýlek (1:31.4), 235

Hana Osifová (1997)
5. místo – 200 m kraul (2:36.7), 386
1. místo – 200 m motýlek (3:09.2), 282
4. místo – 100 m os. pol. závod (1:23.6), 365
1. místo – 50 m kraul (0:31.1), 449
2. místo – 200 m os. pol. závod (2:57.2), 379
4. místo – 100 m znak (1:23.7), 324
1. místo – 100 m motýlek (1:24.2), 301
3. místo – 200 m prsa (3:29.5), 295
2. místo – 100 m kraul (1:09.4), 431

Adéla Osuchowska (1997)
5. místo – 100 m prsa (1:45.4), 234
6. místo – 50 m kraul (0:33.6), 356
8. místo – 100 m motýlek (1:45.9), 151
8. místo – 100 m kraul (1:17.2), 313

Gabriela Vašková (1996)
1. místo – 200 m motýlek (3:38.4), 184
2. místo – 800 m kraul (13:36.0), 219
7. místo – 200 m os. pol. závod (3:16.6), 277
7. místo – 100 m znak (1:32.2), 243
2. místo – 400 m kraul (6:32.1), 229
6. místo – 200 m znak (3:14.6), 256
4. místo – 100 m motýlek (1:39.4), 183
2. místo – 400 m os. pol. závod (6:55.6), 271