SÁLOVÝ FOTBAL
Sobota 6. 2. (10:30):
Premium Stonava – Trivel Klatovy, Klimco Darkovice – Trivel Klatovy (11:20), Premium Stonava – Chemcomex Praha (12:20), Klimco Darkovice – Chemcomex Praha (13:10, vše turnaj celostátní ligy mužů, sportovní hala Stonava)

VOLEJBAL
Čtvrtek 4. 2. (18:00):
Slavia Havířov - Benátky n. J. (extraliga mužů, Městská sportovní hala)

ŠACHY
Neděle 7. 2. (9:00):
Sokol Chotěbuz – Jäkl Karviná C (KD Chotěbuz), Sj Č. Těšín – Slavia Havířov B (Modrý pavilon, oba okresní přebor)

HÁZENÁ
Neděle 7. 2. (10:00):
Baník OKD Karviná – Cement Hranice (extraliga mužů)

FOTBAL
Středa 3. 2. (14:00):
MFK OKD Karviná – FC Vítkovice (příprava mužů, umělka Karviná-Ráj)
Sobota 6. 2. (11:00): MFK OKD Karviná – GKS Tychy (příprava mužů, umělka Karviná-Ráj)
Sobota 6. 2. (8:30): L. Petrovice – Čeladná, Dětmarovice – H. Suchá (10:30), B. Ostrava dorost – Orlová (13:00, vše turnaj O pohár starosty města Orlové, umělá tráva)
Sobota 6. 2. (9:00): Dobratice – H. Bludovice, D. Datyně – L. Petrovice B (10:40), Dobrá – Lučina (12:20), ČSAD Havířov – Těrlicko (14:00, vše Refotal Cup mužů v Albrechticích, umělá tráva)
Neděle 7. 2. (8:30): Baník F. Orlová – I. Petrovice, Sj Rychvald – Doubrava (10:30), Věřňovice – B. Rychvald (12:30, vše turnaj okresních mužstev v Orlové)
Neděle 7. 2. (14:00): Č. Těšín – Vendryně (příprava)

STŘELECTVÍ
Sobota 6. 2. (9:00):
Okresní kolo střelecké ligy mládeže (střelnice KSVČ Juventus Karviná)
Sobota 6. 2. (14:00): Oblastní střelecká liga dospělých (střelnice KSVČ Juventus Karviná)

FUTSAL
Pátek 5. 2. (20:00):
Slavia Havířov – Pramen Havlíčkův Brod (II. liga, Městská sportovní hala)
Sobota 6. 2. (14:30-22:30): Karvinská futsalová liga (III. liga, hala MFK - Kovona)
Neděle 7. 2. (14:30-18:30): Karvinská futsalová liga (II. liga, hala MFK - Kovona)
Neděle 7. 2. (18:30-20:30): Karvinská futsalová liga (IV. liga, hala MFK - Kovona)

LEDNÍ HOKEJ
Středa 3. 2. (18:00):
HC Orlová – Gedos Nový Jičín (II. liga mužů)

BASKETBAL
Pátek 5. 2. (18:30):
Sokol Karviná – Slezan Frýdek-Místek (obl. přebor mužů, ZŠ Družby)
Sobota 6. 2. (14:30): Start Havířov – USK Praha (extraliga st. dorostenek, Městská sportovní hala)
Sobota 6. 2. (15:30): Sokol Karviná – Žďár n. S. (liga kadetů, ZŠ Družby)
Neděle 7. 2. (9:00): Sokol Karviná – Hradec Králové (liga kadetů, ZŠ Družby), Start Havířov – Strakonice (extraliga st. dorostenek, Městská sportovní hala)