Hráči Premia odehráli další turnaj v Hlučíně, kde měli za soupeře celky z čela tabulky. Po tuhém boji nejprve porazili třetí Slavičín a poté remizovali se čtvrtou Poličkou. Před posledními dvěma koly jsou tak blízko vítězství v dlouhodobé části. Pokud neprohrají doma s pražským Chemcomexem, první místo je nemine.


Premium Stonava – Benago Slavičín 3:2 (1:2)


V úvodu oba soupeři vyčkávali na chybu toho druhého. Brankové šance si nikdo nevypracoval. Až v 10. minutě se před domácí brankou prosadil Julina a dostal hosty do vedení. Domácí tým se snažil o vyrovnání, ale místo toho inkasoval z rychlého brejku Ulmana.


„První půli jsme působili ospalým dojmem. Hra byla bezzubá,“ přiznal vedoucí stonavského mužstva Jiří Havlásek. Naštěstí pro Stonavu přišla 19. minuta a kontaktní branka, kterou po samostatné akci vstřelil z levého křídla Cieslar.


Vstup do druhého poločasu se domácím podařil. Po Hekerově rozehraní míče se Bahna prosmýkl mezi hostujícími hráči a střelou k tyči vyrovnal na 2:2.
Poté skvěle zasáhl proti nebezpečnému Ulmanovi gólman Hekera a udržel svůj tým ve hře o tři body. Rozhodnutí padlo ve 36. minutě. Po pohledné akci střílel Cieslar, jeho střelu obránce hostí lehce tečoval a míč skončil potřetí v síti Slavičína.


Pak si soupeř ještě vytvořil velkou příležitost k vyrovnání, ale velký závar před stonavskou brankou skončil pouze rohem.


Branky: 19. a 36. Cieslar, 23. Bahna – 10. Julina, 15. Ulman.


Premium Stonava – Novabrik Polička 1:1 (0:0)


Aktivní vstup Premia do utkání mu gól nevynesl. Dělovka Dorozla ani Hnilova umístěná střela se neujaly. Poté domácí postihl útlum a Polička si během čtyř minut vypracovala čtyři slibné možnosti. Trenér Pich na to reagoval oddechovým časem, který vnesl do domácích řad uklidnění.


Stonava byla ovšem až příliš klidná i na začátku druhé půle. Hned ve 21. minutě totiž otevřel skóre z bezprostřední blízkosti V. Král a hosté vedli. Za pět minut bylo ale vyrovnáno. Kilnar vyhrál na pravém křídle osobní souboj, přihrál před branku Gojovi a ten v pádu překonal gólmana Poličky.


O minutu později už mohli domácí vést, ale Kilnarovu pohotovou střelu brankář skvělým reflexivním zákrokem vyrazil. Na druhé straně zase zachránil domácím bod brankář Hekera, když zasáhl proti hlavičce agilního V. Krále.


Branky: 26. Goj – 21. V. Král.


Stonava: Hekera – Hnilo, Bahna, Súkeník, Cieslar – Sikora, Dorozlo, Kilnar, Goj – Judita.