Komax Kunčice p. O. – Slavia Havířov 11:3 (7:2)

Havířovští nezačali vůbec špatně. Ve 3. minutě podnikli rychlý protiútok, po kterém vybídl Vlček ke střele Jana Michalíka a ten otevřel skóre zápasu – 0:1. Jenže pak dostali slávisté krutou lekci z produktivity. Hráči Kunčic dokázali během šesti minut nasázet do havířovské branky hned pět gólů(!) a zcela otočili výsledek na 5:1.

Z tohoto šoku se už hosté nevzpamatovali. Hladík sice snížil gólem naděje na 5:2, ale domácí jasně ukázali, že si zápas nechtějí komplikovat a do konce první půle přidali ještě další dva uklidňující góly.


Druhou půli začali Kunčičtí vlažněji, jako by se uspokojili s vysokým vedením. Po oddechovém čase vstřelili další dvě branky a jejich příznivci si začali vyžadovat desítku.

Jenže udeřilo na druhé straně, kdy ve 32. minutě Vlček křižnou střelou do šibenice snížil na 9:3. Futsalisté Kunčic své fanoušky nakonec vyslyšeli a o dvě minuty později vstřelili svůj jubilejní desátý gól zápasu.

Aby toho nebylo málo, upravili ještě na konečných 11:3, což podtrhlo debakl, který si Havířov za rámeček jen tak nedá.„Tentokrát nemám co říct. Je to velká ostuda a výsledek hovoří za vše,“ těžce hledal slova zklamaný lodivod havířovské Slavie Pavel Michalík.

Havířov: D. Michalík– Maleňák, Miczka, Hladík, Pastucha, J. Michalík, Stachel, Vlček, Sobocík, diváci: 120.