Lokomotiva Plzeň – Baník OKD Karviná 26:29 (11:13)

Karvinští plně využili proti oslabené Plzni šíři své kvalitní lavičky. Začali drobet nervózně, neproměnili dvě sedmičky, ale postupně se dostali do tempa.

Domácí, hnaní publikem na zteč, vydrželi držet krok celý poločas. Až v jeho závěru zpevnili karvinští hráči obranu a vytvořili si malý náskok.

V dobré obranné činnosti pokračovali i prvních 10 minut druhé půle. Jejich náskok narostl na rozdíl pěti gólů.

Pak se dostavilo do karvinské hry tradiční polevení a menší koncentrace a domácí korigovali na dvoubrankový rozdíl.

Zhruba od 45. minuty baníkovci znovu vyztužili defenzivní linii, za kterou chytal velmi dobře Tomáš Mrkva, a postupně si vybudovali ztracený náskok zpět. Za stavu 21:26 již bylo zřejmé, že jim vítězství neunikne, proto si mohli dovolit nechat bojovně hrajícího soupeře stáhnout na konečných 26:29.