V posledních nadstavbových turnajích si zahrály na domácí palubovce v Karviné a pak ještě v Porubě. Na domácím turnaji se karvinská omladina chtěla vytáhnout proti vítězi soutěže z Poruby, vedla 12:10, ale nakonec prohrála 12:15.


Druhý zápas proti Hlučínu už jí vyšel a vyhrála 12:10. Závěrečné utkání proti Hrabůvce přineslo dramatický zápas a boj o každý míč. Karviňanky nezachytily vstup do zápasu, poločasový stav byl 7:10 pro soupeře. Ve druhé půli domácí hráčky vyrovnaly hru a předčily Ostravanky v osobních soubojích. Dvě minuty před koncem se ujaly vedení 13:11, ale závěr zase nezvládly a prohrály těsně 13:14.


Další a poslední turnaj sezony se konal v Ostravě-Porubě. Karviná znovu prohrála s místním Sokolem Poruba 11:17, avšak díky výhře nad Hlučínem 15:9 si zajistila konečné druhé místo. Nic na něm nezměnila ani závěrečná porážka od Hrabůvky 13:14. „Dnes jsme narazili na kondičně velmi dobře připravené soupeře. Druhé místo v konečném účtování není špatné, ale poslední zápas s Hrabůvkou nám naznačil jisté rezervy," podotkl trenér družstva Jaroslav Strach.


Karviná: Klodová – Koniuchová 12, Staniczková 5, Holomková 5, Kionková 5, Izaiszová 5, Majtnerová 2, Malcharová 2, Perretová 1, Bortlová. Trenéři: Milan Bortl a Jaroslav Strach.